Dotace z EU

Společnost E-job service s.r.o. je příjemcem dotací z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Podporován je inovační projekt ICT A SDÍLENÉ SLUŽBY - Začínající podniky.

Projekt Workmarket.EU je zaměřen na tvorbu nového a moderního pracovního portálu, který chceme postupně otevřít pro celou Evropu. Projekt Workmarket.EU není jenom pracovní portál, ale zároveň je to Human Resource Management Systém v cloudu poskytovaný formou SaaS (Software as a service), který personalistovi nabízí možnost usnadnění jeho práce v každé fázi výběru nových zaměstnanců. Navíc chce projekt Workmarket.EU nabídnout ty nejmodernější trendy z HR v kabátě jednoduché a intuitivní grafiky.

Cílem projektu Workmarket.EU je zjednodušení a zefektivnění problematiky práci HR manažerům a personalistům a usnadnění jim jejich práce v oboru lidských zdrojů a náboru zaměstnanců. Dále by měl nabídnout zjednodušenou, ale efektivní formu osobní prezentace uchazečům o zaměstnání a stejně tak efektivní prezentaci OSVČ a pomoci firmám a lidem, které potřebují získat produkty nebo služby od živnostníků.

Dear guests and users of workmarket.eu!

We have restored our paid services and now you can select the appropriate tariff plan on the page "Our services"!

Go to tariffs